Teknoloji

Apex Legends Neon Network Collection Etkinliği Başlıyor

Yeni Apex Legends Neon Ağ Koleksiyonu aktivite başlar. İki hafta sürecek etkinliği ile ilgili detaylar haberimizde sizleri bekliyor.


İlginizi çekebilir:  Aylık EA Play Aboneliği Yeniden Büyük İndirimde!


Ağustos 2019’dan bu yana düzenlenen Koleksiyon Etkinlikleri, sınırlı süreli bir mod, kozmetik kazanabileceğiniz mücadeleler ve etkinlikle temas eden Apex Paketleri veya oyun içi mağazada bulunan etkinlikle sınırlı kozmetikler ile birlikte gelir.

Yeni Apex Legends Neon Network Collection Etkinliği

Resmi sayfada yapılan duyuru ile bir sonraki Collection Etkinliği prestij ile yarın başlayacak ve 8 Ağustos 2023 Salı gününe kadar devam edecek. Neon Network Collection Etkinliği Kill Code: Part 1 ile iletişime geçeceğiz ve Loba karakterini interaktif bir giriş ile yönetip çocukluğuna doğrudan etkisi olan bir tesise gireceğiz.

Etkinlik sırasında Devralma, Bağlantı Noktası İzleyici olacaktır. Bu cihaz, farklı Hesaplama Düğümlerinin bulunmasını sağlayacaktır. Günlük meydan okumalarla da elde edebileceğimiz Hesaplama Düğümlerini bulduğumuzda, ödül dükkanından etkinlik görünümleri ve Apex Paketleri alıp bunları BP Yıldızları için kullanıp Battle Pass için aşamaları kurtarabileceğiz, ayrıca çeşitli yararlı öğeler ve ödüller kazanabileceğiz.

Son olarak, Ash, Ballistic, Caustic ve çok daha fazlası için Efsanevi kaplamalar da dahil olmak üzere sınırlı süreli kozmetikler bizi bekliyor. Hepsini toplarsak Valkyrie Prestige skin Apex Interceptor bizi bekliyor olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu