Teknoloji

Dead Space Remake İzometrik Olarak Güzel Görünüyor

Oyun dünyasında farklı deneylerin uygulandığını görebiliyoruz. Örneğin oyunlara farklı bakış açıları getirmek, modelleme değişiklikleri ile ana ve yan karakterleri değiştirmek, bilinen oyunları PlayStation dönemine uyarlamak söz konusu. Ayrıca bu makalede Ölü Uzay Yeniden Yapımıİzometrik açıdan nasıl görünürdü sorusunun cevabına bakacağız.

Flurdeh isimli YouTube kullanıcısı ise bambaşka bir yaklaşım benimsedi ve Tiny Game Worlds serisi ile karşımıza çıkmaya başladı. Kullanıcıyı oldukça ünlü yapan bu seri ile Red Dead Redemption 2, Elden Ring Cyberpunk 2077, BioShock Infinite, God of War, Days Gone, Fallout: New Vegas, The Elder Scrolls V: Skyrim, Assassin’s Creed Valhalla, Battlefield 1 izometrik kamera perspektifinden dünyaya bakma imkanı sunuyor. Çalışmalarından bir tanesini daha Dead Space Remake için yaptı.

Dead Space Remake İzometrik Açı Oynanış Videosu

İki buçuk dakika süren görselde de görebileceğiniz üzere ana karakterimiz Isaac Clarke ile USG Ishimura gemisine çok farklı bir açıdan bakmak mümkün. Bu arada mürettebatın diğer üyelerini, Necromorph yaratıklarını ve The Marker’ın aslına sadık bir kopyasını görmek mümkün. Hiç şüphe yok ki çok beğenilen bir görüntü. Yani ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu