Teknoloji

Samsung’un Yakında Tanıtacağı Yeni Galaxy Watch 6 Akıllı Saatin İlk Resmi Görüntüleri Geldi

Android akıllı saat pazarının lideri Samsung, yeni akıllı saatini piyasaya sürdü. galaksi izle 6 yakında başlamak üzere. Geçtiğimiz yıl lansmanını yaptığı Watch 5 ile büyük bir başarıya imza atan firmanın yeni saatlerinin tasarımı bugün ortaya çıktı.

Winfuture.de, Samsung’un resmi Galaxy Watch 6 serisine ait görselleri aldığını belirterek bu görselleri paylaştı. Galaxy Watch 6’nın tasarımı kısa sürede 5 ile aynı görünse de, yeni Klasik modelde büyük farklarbulunur.

İşte yeni Galaxy Watch 6 serisi:

Samsung Galaksi İzle 6:

Samsung Galaxy Watch 6, görsellerden de anladığımız kadarıyla Watch 5 ile neredeyse tamamen aynı tasarım sahip olacak Cihazın sensörlerin yer aldığı arka kısmı bile Watch 5’in izlerini taşımaya devam edecek.

Karşılaştırma için Samsung Galaxy Watch 5:

Samsung Galaxy İzle 6 Klasik:

Samsung Galaxy Watch 6 Classic, Watch 5 Pro’nun izlerini taşıyacak. Klasik görünüme sahip bir saat isteyenler için özel olarak tasarlanan cihaz tıpkı Watch 5 Pro’yu beğenin çıkıntılı çerçeveye ev sahipliği yapacak. Ama ekstra olarak bu çerçeve döner çerçeve olacaktır.

Cihazın kablosu görselden anladığımız kadarıyla. deri kablo olacak. Elbette Samsung, ilerleyen dönemlerde kullanıcılarına farklı kablo seçenekleri sunabilir. Bunun dışında cihaz, Galaxy Watch 6 ile aynı sensörleri taşıyacak ve birebir sanatsal tasarıma yer verecek.

Karşılaştırma için Galaxy Watch 5 Pro:

Samsung Galaxy Watch 6 modelleri temmuz veya ağustos sonutanıtılması bekleniyor.

Peki, Samsung Galaxy Watch 6 serisinin tasarımını nasıl buldunuz?

hacibektas-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu